Też masz dość tandetnych gadżetów prezentowych? Wielu z nas nie lubi ich ani dostawać, ani kupować na urodziny. Z jednej strony zawadzają w domu, z drugiej pokazują, że nadawca prezentu kupił coś na ostatni dzwonek, nie przyłożył się do przygotowania indywidualnego upominku. Podaruj bliskiej osobie coś wyjątkowego i nietypowego. Jeżeli i ciebie nudzą wyświechtane pomysły, zapoznaj się z naszą ofertą oryginalnych i eleganckich książek prezentowych generujących miłe wspomnienia u solenizantów.

Argument 1: Tej książki nie ma jeszcze nikt!

Ty jako darujący zyskujesz pewność, że upominek, który chcesz dać, jest absolutnie oryginalny. „1973. Cóż to był za rok!” to pierwsza w Polsce książka pomyślana specjalnie na prezent! Solenizant na pewno nie ma czegoś takiego w domu 😉

Argument 2: Prezent dający radość i wzruszenie

Na ile wyceniasz swój album ze zdjęciami? Wszystkie twoje wspomnienia, pamiątki z dzieciństwa i lat młodości? Zapewne odpowiesz, że są bezcenne i mają wartość sentymentalną. My zamknęliśmy je w kwocie odpowiadającej cenie tortu urodzinowego. Stworzyliśmy książki prezentowe zawierające najważniejsze wydarzenia z życia solenizantów.

Za pomocą tych książek uruchamiamy pozytywne emocje, generujemy wspomnienia i radość. Pomyśl, jak będziesz się czuć, widząc wybuchy śmiechu na wspomnienie lat dzieciństwa 50-latka, lub słuchając jego własnych historii. Tak, właśnie do tego będzie prowadziło podarowanie mu jednej z naszych książek. Jeśli uważasz, że to zbyt niebezpieczne, to w te pędy uciekaj z tej strony 😉

Argument 3: Po prostu przepiękna książka!

Projekt był szalenie wymagający od strony edytorskiej, tzn. biorąc pod uwagę pracę nad tekstem i szatą graficzną. I przyznajmy szczerze – jest wart znacznie więcej.

Teksty są bardzo pogłębione i merytoryczne, a jednocześnie opisane z humorem i bez naukowego zadęcia. To żadne fiu-bźiu, ale wykopane spod ziemi ciekawostki połączone tematycznie i chronologicznie.

Na kartach książek wspomnieniowych znajdziecie archiwalne, ciekawe fotografie przedstawiające dawną polską rzeczywistość, znane wydarzenia sportowe i polityczne, a także obrazujące rozwój techniki, kultury czy mody.

Książki mają bardzo rozbudowany layout. Zespół graficzny włożył ogrom pracy w ustawianie i retusz zdjęć, plus oczywiście skład tekstu z poprawkami. Każdy rozdział książki „1973. Cóż to był za rok!” różni się od kolejnego kolorystyką i patternem/deseniem. Graficy od początku mieli pomysł na użycie w środku publikacji… kratek. Następnie poszerzyli go o dodatkowe kształty i różnorodne zestawienia kolorystyczne, co stworzyło konkretne desenie/patterny nawiązujące mniej więcej do stylistyki danych dekad. Chcieli w ten sposób odróżnić poszczególne dekady od siebie, pokazując jednocześnie ewolucję kultury, wzornictwa i stylistyki. Jednak punktem wyjścia wciąż pozostała kratka (kwadrat). Zastosowanie różnorodnych zestawień kolorystycznych ze stylistyki vintage znacząco wzbogaca odbiór.

Podsumowanie

Oczywiście najlepiej byłoby przedstawić opinie czytelników, którzy powiedzą, co im się podoba w roczniku 1973. W chwili gdy to czytasz, jeszcze ich nie ma, ponieważ – patrz punkt 1: nikt tej książki jeszcze nie ma 😊 Zapoznaj się zatem na spokojnie z naszym produktem tutaj, zapraszamy również do dołączenia do naszych społeczności na Facebooku i Instagramie, gdzie pokazujemy kulisy pracy w wydawnictwie i przedstawiamy materiały zawarte w pierwszej książce prezentowej.